dr n.med. Paulina Rok-Bujko - Ośrodek Regeneracja
  • 01-618 Warszawa; ul. Tucholska 12 oraz Tucholska 37 (300 m od pl. Wilsona)
  • tel. 22 280 92 00
  • czynny w godz.: 11-19.00
  • english version
  • wersja polska

dr n.med. Paulina Rok-Bujko

dr n.med. Paulina Rok-Bujko, psychiatra dzieci i młodzieży, psycholog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, jak również psychologiem.
Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2002 r. początkowo pracując w Klinice Neurologii i Epileptologii CZD w Międzylesiu, a następnie odbywając specjalizacje w Klinice Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.
Od 2008 r. współpracowałam z Oddziałem Dziennym, a następnie Poradnią dla Dzieci z Autyzmem Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, a od 2014 r. zawodowo związana byłam z Oddziałem Psychiatrycznym dla Dzieci w Józefowie MCN, którym kierowałam od 2017-2018 r.
Od 2016 r. uczestniczę w akredytowanym całościowym szkoleniu systemowo- psychodynamicznym do certyfikatu PTP, prowadzonym przez Klinikę Psychiatrii UJ w Krakowie. Odbyłam też szkolenie w Terapii Opartej na Mentalizacji (MBT) w Anna Freud Center w Londynie (kurs podstawowy oraz w zakresie terapii adolescentów). Obecnie zaangażowana jestem w rozwój opieki środowiskowej dla pacjentów, prowadzę sesje terapii rodzinnej, jak również zajmuję się diagnozą i badaniem więzi u dzieci w wieku 8-14 rż.

W opiece nad pacjentem j szczególne znaczenie przywiązuje do zrozumienia całej rodziny pacjenta, wspieraniu jego zasobów jak również diagnozy i leczenia w obszarze doświadczeń traumatycznych i kryzysowych.