Anna Gryczewska - psycholog, psychoterapeuta młodzieżowy

Anna Gryczewska – Jowsa

Anna Gryczewska - psycholog, psychoterapeuta młodzieżowy - Ośrodek Regeneracja

Anna Gryczewska – psycholożka, psychoterapeutka indywidualna i grupowa, specjalistka psychoterapii dzieci i młodzieży 

Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu stosowanej analizy zachowania na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii Indywidualnej i dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Ponadto ukończyłam pierwszy stopień szkolenia z zakresu psychoterapii opartej o mentalizację (MBT) organizowanego przez Centrum Anny Freud w Londynie.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. pracując w Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. W Imid pracowałam z dziećmi, młodzieżą i rodzinami cierpiącymi z powodu przewlekłych chorób metabolicznych oraz genetycznych (m.in. mukowiscydozą i fenyloketonurią). Przez wiele lat byłam związana z ośrodkiem wczesnej interwencji, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, zachowania oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Współpracowałam także z Kliniką Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie realizowałam granty badawcze z obszaru neuronauk.

Doświadczenie z zakresu psychiatrii zdobyłam w V Klinice Psychiatrii Szpitala Tworkowskiego oraz pracując w Oddziałem Rehabilitacji Psychiatrycznej na Dolnej w Warszawie. Prowadzę tam psychoterapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W Ośrodku ReGeneRacja

Pracuję z młodzieżą. Prowadzę konsultację, psychoterapię indywidualną, a także grupy terapeutyczne i interpersonalne dla nastolatków.

Prywatnie

Jestem pasjonatką podróży, sportów motocyklowych oraz snowboardu.