Zofia Milska-Wrzosińska - Ośrodek Regeneracja

Zofia Milska-Wrzosińska

“Od trzydziestu pięciu lat współtworzę ośrodek psychoterapeutyczny Laboratorium Psychoedukacji. W ostatnich latach pojawił się pomysł, by idee wypracowane w naszym środowisku służyły w większym stopniu niż dotąd pomocy dzieciom i młodzieży.

Główną autorką i realizatorką tego pomysłu jest Aldona Czajkowska, która w tym celu stworzyła Ośrodek ReGeneRacja. W jej zespole pracują osoby, które znam i którym ufam jako dobrym specjalistom.

Jeśli chcą Państwo uzyskać opinię, pomoc czy konsultację eksperta w sprawie swojego dziecka, z pełnym przekonaniem zapraszam do ReGeneRacji.”

Zofia Milska-Wrzosińska – Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ma certyfikat psychoterapeuty oraz superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także superwizora treningu grupowego i trenera. Posiada również certfikat psychoterapeuty Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez psychoterapeutów zachodnich w Polsce i za granicą, m.in. ukończyła trzyletni kurs Biosyntezy w Berlinie. Jest współzałożycielką Laboratorium Psychoedukacji i pracuje w nim od jego powstania. Uprawia psychoterapię o orientacji psychodynamicznej. Zajmuje się również superwizją, szkoleniem psychoterapeutów oraz doradztwem psychologicznym dla menedżerów i firm. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Jest mężatką, ma czworo dzieci.