Rekomendacje - Ośrodek Regeneracja
 • 01-618 Warszawa; ul. Tucholska 12 oraz Tucholska 37 (300 m od pl. Wilsona)
 • tel. 22 280 92 00
 • czynny w godz.: 11-19.00
 • english version
 • wersja polska
 • Ośrodek Regeneracja

  Nie poznajesz swojego dziecka?

 • Ośrodek Regeneracja

  Twoje dziecko źle się czuje wśród rówieśników?

 • Ośrodek Regeneracja

  Nie wiesz jak pomóc Twojemu dorastającemu dziecku?

 • Ośrodek Regeneracja

  Rozwodzicie się?

 • Ośrodek Regeneracja

  Martwicie sie jak funkcjonuje Wasze dziecko w grupie? jest za bardzo wycofane lub ekspansywne?

 • Ośrodek Regeneracja

  Twoje dziecko źle się adaptuje w przedszkolu?

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodziców

W naszym zespole pracują gruntownie wyszkoleni psychologowie, psychoterapeuci, lekarze i pedagodzy. Psychoterapeuci posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego bądź są w szkoleniu do certyfikatu.

Wszyscy mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w wyspecjalizowanych placówkach oświatowych jak i klinicznych. Większość z nas współpracuje z Laboratorium Psychoedukacji.

czytaj więcej +

Szkoła Psychoterapii Dzieci i Młodzieży

SPDiM jest jedną z niewielu szkół, która w sposób całościowy przygotowuje psychologów do wykonywania trudnego, ale bardzo potrzebnego zawodu: psychoterapeuty dzieci i młodzieży. Uczymy od siedmiu lat i zajmujemy się tym rzetelnie i zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zatrudniamy wielu doświadczonych praktyków psychoterapii. Obecnie uczy się u nas osiemdziesięciu studentów. Nasze szkolenie trwa cztery lata i jest realizowane w formule zjazdów weekendowych w Warszawie przez dwa współpracujące ze sobą zespoły: Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek ReGeneRacja. Trwa rekrutacja na kolejny rok.

czytaj więcej +

Gratulujemy

Z radością i dumą informujemy, że kolejni psychoterapeuci z naszego zespołu zdali Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie ochrony zdrowia, co nadało im tytuły specjalistów w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Są to: Sandra Miśkiewicz-Kazimierczuk, Piotr Romanowski, Monika Katarzyna Waluchowska oraz Maria Zawadzka. Już 11 osób z naszego zespołu zdobyło ten tytuł. Jesteśmy dumni.

czytaj więcej

🗣 Lista rekomendowanych przez nasz Ośrodek psychoterapeutek dzieci i młodzieży spoza Warszawy.

Miło nam podzielić się z Państwem listą absolwentów Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, którzy przyjmują w różnych miastach Polski. Są to psychoterapeuci, którzy nie tylko ukończyli Naszą Szkołę, ale także regularnie poddają superwizji swoją pracę psychoterapeutyczną z pacjentami w wieku rozwojowym u superwizorów psychoterapii pracujących w ReGeneRacji.    czytaj więcej

 

🆘 Gdy dziecko lub nastolatek, wymaga pilnej konsultacji psychiatrycznej z powodu stanu zagrożenia zdrowia i/lub życia

Zestawienie nr telefonów na izby przyjęć szpitali psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży 

 

czytaj więcej

Rekomendacje