Anna Kaplińska-Struss - Arteterapeutka - Ośrodek Regeneracja

Anna Kaplińska-Struss

Anna Kaplińska-Struss - polonistka, reżyserka - Ośrodek Regeneracja

Anna Kaplińska-Struss – arteterapeutka, polonistka, reżyserka

Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz reżyserii filmowej w Łodzi. Skończyłam dwuletnią Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku Regeneracja, a także Szkołę Trenerów Umiejętności Wychowawczych przy Laboratorium Psychoedukacji oraz Letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej LPS. Jestem certyfikowanym coachem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłam podyplomowy Kurs Arte-terapii w Polskim Instytucie Erickonowskim we współpracy z Polskim Komitetem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania Przez Sztukę.

Od 2014 roku jestem związana z Oddziałam Dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, gdzie prowadzę oraz współprowadzę grupy rozwojowe i terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Pracuję i superwizuję się w nurcie psychodynamicznym.

W Ośrodku RegeneRacja

Prowadzę i współprowadzę: grupę terapeutyczną ZŁOTE RUNO, grupę interpersonalną  DRAMA,  wakacyjne Grupy IN IN junior: Las Uczuć, Lato z Dramą, Wojownik i Królewna oraz warsztaty rodzicielskie

Prywatnie

Jestem mężatką. Mam dwoje dzieci.