Maria Zawadzka - psycholog, psychoterapeuta młodzieży, dorosłych i par
  • 01-618 Warszawa; ul. Tucholska 12 oraz Tucholska 37 (300 m od pl. Wilsona)
  • tel. 22 280 92 00
  • czynny w godz.: 11-19.00
  • english version
  • wersja polska

Maria Zawadzka

Maria Zawadzka – psycholożka, psychoterapeutka młodzieży, dorosłych i par

Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

Pracuję z dziećmi i dorosłymi w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie staram się wspierać dzieci, rodziców i nauczycieli, w lepszym rozumieniu siebie samych oraz siebie nawzajem. Towarzyszę im w ich trudnościach, wspieram w szukaniu dróg dających poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Mam również doświadczenie w pracy z osobami wzrastającymi w rodzinach z problemem alkoholowym.

Doświadczenie zbierałam także w Fundacji Rozwoju Dzieci im. J.A.Komeńskiego, gdzie mogłam uczyć się wraz z rodzicami i nauczycielami rozumieć świat małego dziecka-przedszkolaka. Pracowałam w Zakładzie Psychiatrii w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, gdzie pomagałam dzieciom i ich rodzicom, często w sytuacji choroby. W CZD pracowałam z dziećmi autystycznymi, prowadziłam psychoterapię dzieci i młodzieży z zaburzeniami lękowymi i depresją.

W Ośrodku ReGeneRacja

Pracuje z młodzieżą oraz dorosłymi, prowadzę terapię indywidualną. Pracuję również w języku angielskim i włoskim.

Prywatnie

Mam męża i dwójkę dzieci. Lubię podróżować, a szczególnie bliska jest mi kultura i język włoski.