Sandra Miśkiewicz-Kazimierczuk - Ośrodek Regeneracja

Sandra Miśkiewicz-Kazimierczuk

Sandra Miśkiewicz-Kazimierczuk – psycholożka, psychoterapeutka, specjalistka psychoterapii dzieci i młodzieży

Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Szkołę Trenerów Umiejętności Wychowawczych przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Obecnie jestem słuchaczką Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku ReGeneRacja. 

Doświadczenie zdobywałam między innymi: w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Oddziale Zapobiegania Nawrotom, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Oddziale Stacjonarnym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, w Przedszkolu Integracyjnym nr 247 w Warszawie jako psycholog, realizując autorski program Treningu Inteligencji Emocjonalnej w szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także prowadząc przez kilka lat spotkania adaptacyjne dla małych dzieci i ich rodziców.

Od ponad dziesięciu lat dużą część mojego doświadczenia stanowi współpraca z dziećmi i ich rodzicami. Pracuję głównie w oparciu o zasady podejścia psychoterapii psychodynamicznej. Poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

W Ośrodku ReGeneRacja: 

Prowadzę konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz grupową dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych oraz spotkania i warsztaty dla ich rodziców. W czasie wakacji i ferii zimowych prowadzę grupy IN IN junior.

Prywatnie:

Jestem żoną, mamą i wielbicielką wędrówek po górskich szlakach.